نتایج جستجو برای عبارت :

پرسپکتیو خطی متمرکز

به دلیل داشتن اختلال رفتارهای تکراری متمرکز بر بدن احساس شرم می‌کنم. چگونه می‌توانم این احساسات را مدیریت کنم؟
به اشتراک گذاشتن احساس گناه و شرم با یک دوست یا درمانگر می‌تواند فوق العاده کمک کند. بسیاری از افراد دارای BFRB نیز به راحتی می‌توانند یاد بگیرند که تنها نیستند. به همین دلیل، گروه‌های حمایتی و منابع آنلاین می‌توانند به ویژه در کاهش شرم مفید باشند.
آیا تا آخر عمر موهایم را خواهم کشید؟
هیچ درمانی برای بیماری رفتارهای تکراری متمر
Shirazart.blog.ir 
* پرسپکتیو خطی متمرکز: خطوط راست خطی که در اثر سنگ فرش ها پدید آمده است ،  چشم را به سمت نقطه گریز مرکزی تابلو که در وسطِ در ساختمان گنبد دار قرار دارد ، هدایت می کند .در دو سوی این ساختمان دو طاق نصرت به چشم می خورد .تابلوی اعطای قیومت مسیح به سنت پیتر اثر پروجینو، ۱۴۸۱دریافت

لیزر، سخت‌ترین اشیاء را نیز برش می‌دهد و به هر چیزی نفوذ می‌کند. فکر می‌کنید علت چیست؟ لیزر، ویژگی عجیب و نامتعارفی دارد؛ اشعه‌ی لیزر متمرکز است و تمام قدرتش را بر نقطه‌ای مشخص از یک شی‌ء متمرکز می‌کند و آن‌قدر این کار را ادامه می‌دهد که نقطه‌ی مذکور ذوب می‌شود. ثروتمندان مانند لیزر هستند. آنها اهداف مشخص و بزرگی تعیین می‌کنند. به اهداف خود پایبند هستند و همه‌ی تلاش‌های خود را برای رسیدن به اهداف‌شان متمرکز می‌کنند. آنها آن‌قدر
به دلیل داشتن اختلال رفتارهای تکراری متمرکز بر بدن احساس شرم می‌کنم. چگونه می‌توانم این احساسات را مدیریت کنم؟
به اشتراک گذاشتن احساس گناه و شرم با یک دوست یا درمانگر می‌تواند فوق العاده کمک کند. بسیاری از افراد دارای BFRB نیز به راحتی می‌توانند یاد بگیرند که تنها نیستند. به همین دلیل، گروه‌های حمایتی و منابع آنلاین می‌توانند به ویژه در کاهش شرم مفید باشند.
آیا تا آخر عمر موهایم را خواهم کشید؟
هیچ درمانی برای بیماری رفتارهای تکراری متمر
سشوار چرخشی بابلی1200w وات 2736SDE Babyliss

فناوری تولید یون
باد سرد
تقویت کننده‌ی توربو
سری دندانه دار
سری متمرکز کننده
فیلتر قابل جدا شدن
توان مصرفی 1200 وات
رنگ بدنه بنفش مشکی
نوع موتور ac
دارای برس گرد 50 میلیمتری.برس گرد 20 میلیمتر.سری دندانه دار.سری متمرکز کننده
جنس المنت فلزی
چند روزه به شدت در پی یک وقت آروم برای رسیدگی به یکسری امور عقب افتاده هستم ولی دو روزه به شدت دارم کار میکنم و تا میام به خودم برسم دیگه غروب شده و بقیه اومدن خونه و ... دیگه فرصت دنجی پیدا نمیشه.
همین الآن هم که اینجام همش با استرس و ناآرومم... نمی تونم متمرکز باشم... دلم تنهایی میخواد... و بدبختی، خوابم هم نمیاد و انتظار صبح فردا سخته برام...
چقدر دلم یه صبح خلوت، یه لیوان بزرگ چایی، و کامپیوتری با صدای آهنگ بالا میخواد...
اصلا متمرکز نیستم :(
استخدام برنامه‌نویس ماهر در بانک ملل.
شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل، وابسته به موسسه اعتباری ملل دارای مجوز فعالیت بانک مرکزی و با 30 سال سابقه در حوزه بانکداری، جهت توسعه نرم افزارهای متمرکز بانکی و متمرکز اداری در شهر تهران و مشهد از آقایان برنامه نویس ماهر در رشته های ذیل دعوت به همکاری می نماید.
ادامه مطلب
برش پانچ
برش پانچ مکانیزم خرابی در اعضای سازه مانند دال ها و فونداسیون ها به وسیله برش تحت عمل بارهای متمرکز است.
وقتی بارهای متمرکز در ناحیه ای کوچکی از اعضای سازه عمل می کنند منجر به پانچ و منگنه شدن دال یا فونداسیون می شوند واضح ترین مثال از برش پانچ، سوراخ شدن دال های تخت و فونداسیون ها به وسیله ی نیروی وارده از ستون های مباشد.
راهکار های مقابله با برش پانج، در واقع تقویت محیط پانچ می باشد که به وسیله ی افزایش ضخامت و یا آرماتورگذاری عرضی
یادم بماند که برای  هر مشکلی حتما یک راه حل وجود دارد.فقط کافیست که فکر کنیم و تلاش کنیم و اعتقاد به حل شدن موضوع داشته باشیم .بنشینیم و فکر کنیم... با یک ورق و کاغذ..بنویسیم.متمرکز فکر کنیم.کاملا متمرکز..بعد از مدتی جواب خودش را به ما نشان می دهد.
حتما باید یادم بماند..نوشتن جزییات هم خیلی خوب است و به آینده کمک می کند.هر مشکل یک راه حل..اصلا شاید لازم باشد که انسان یک روز کامل را اختصاص بدهد به همه مشکلات زندگیش و فکر کند و بنویسد.هر کدام روی یک کا
در این راهنما مراحل نصب استک ELK یعنی Elasticsearch 2.2.x, Logstash 2.2.x و Kibana 4.5.x را روی سرور اوبونتو 14.04 بررسی می‌کنیم. همچنین شیوه پیکربندی آن برای گردآوری و بصری‌سازی گزارش‌های سیستمی در یک مکان مرکزی را با استفاده از Filebeat 1.1.x معرفی می‌کنیم. Logstash یک ابزار متن-باز برای گردآوری، تجزیه و مرتب‌سازی گزارش‌ها برای استفاده‌های آتی محسوب می‌شود. Kibana یک رابط وب است که می‌تواند برای جستجو و مشاهده گزارش‌هایی که Logstash اندیس‌گذاری کرده، مورد استفاده قرار
معمولا از قدرت تمرکز صحبت میشود
تمرکز کردن بر روی هدف علاوه بر این که حال روحی ما را خیلی خوب میکند
به ما اعتماد به نفس هم میدهد
عملکرد موثر ما در تلاش و کار را افزایش میدهد
باعث میشود بتوانیم از حواس پرتی ها به راحتی چشم پوشی کنیم
پس از فهمیدن این که در حال حاضر روی چه چیزی متمرکز هستیم

لینک مقابل : در حال حاضر روی چه چیزی متمرکز هستیم
به این مرحله میرسیم که آیا اهداف ما و تمرکز ما در یک جهت هستند یا خیر؟

برای تمرکز کردن روی هدف باید چند مور
با وجود خبر‌های اخیر در مورد بسته شدن
کارت‌های اعتباری برای خرید ارز رمزنگاری‌شده، هنوز گزینه‌هایی وجود دارند
که می‌توانید برای خرید از آنها استفاده کنید. اولین راه ممکن برای خرید، استفاده از صرافی‌های غیر متمرکز است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.
می‌توان از صرافی‌های متمرکز زیاد دیگری نیز استفاده کرد. این کار واقعا
به سادگی خریدن لباس از آمازون یا فروشگاه‌های آنلاین است. به عنوان مثال،
Coinbase یک رابط محبوب بین خریداران است
برش پانچ
برش پانچ مکانیزم خرابی در اعضای سازه مانند دال ها و فونداسیون ها به وسیله برش تحت عمل بارهای متمرکز است.
وقتی بارهای متمرکز در ناحیه ای کوچکی از اعضای سازه عمل می کنند منجر به پانچ و منگنه شدن دال یا فونداسیون می شوند واضح ترین مثال از برش پانچ، سوراخ شدن دال های تخت و فونداسیون ها به وسیله ی نیروی وارده از ستون های مباشد.
راهکار های مقابله با برش پانج، در واقع تقویت محیط پانچ می باشد که به وسیله ی افزایش ضخامت و یا آرماتورگذاری عرضی
تو زندگی تعادل برقرار کردن بین کلی کار و مشغله چیز غیرممکنیهبنابراین وقتی یک موضوع براتون در صدر اهمیت قرار داره پس باید برای شما اولویت داشته باشه و روی اون موضوع بیشتر از هر چیز دیگه ای کار کنین
یه لحظه چشماتونو ببندین و آدمی رو تصور کنین که میخواد چند تا کار رو با هم انجام بده، مثلا هم کلاس موسیقی بره، هم باشگاه، هم شاغل باشه و هم درس بخونه و ... مطمئنا این فرد، فرد موفقی نیست و نخواهد شد چون همه ی افرادی که تو همه ی کارها خوب و متعادل هستن ا
معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار می کند:
دوره های متمرکز تربیت مربی
دوره‌های متمرکز تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی، تجوید، حفظ، ترجمه و مفاهیم و همچنین دوره مدیریت فعالیت‌های قرآنی برگزار می گردد. (مهلت ثبت نام: 30 خرداد ماه)
زمان و مکان برگزاری دوره ها: نیمه دوم مرداد ماه 98 در شهر مقدس قم خواهد بود.
(دانشجویان گرامی، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به امور فرهنگی مراجعه نمایند)
کارشناس از شرکت اینترنتی آمد تا خطوط تلفن را بررسی کند. کمی صحبت‌های متفرقه هم داشتیم اما اگر آقای منوالفکر به جای من بود، حتما کار را به تخت می‌کشاند. من چی؟ من هیچی. من فقط درگیر و متمرکز بر هر آنچه که اعتماد به نفس و عزت نفسم را نابود می‌کند.

پشت سری [کلیک]
بیوشیمی چیست؟
بیوشیمی شاخه ای از علم است که فرآیندهای شیمیایی موجود و موجودات زنده را بررسی می کند. این یک علم مبتنی بر آزمایشگاه است که زیست شناسی و شیمی را با هم جمع می کند. بیوشیمی ها با استفاده از دانش و فنون شیمیایی می توانند مشکلات بیولوژیکی را درک و حل کنند.
بیوشیمی بر روی فرآیندهای رخ داده در سطح مولکولی متمرکز است. این برنامه بر روی اتفاقاتی که در سلولهای ما اتفاق می افتد متمرکز است ، و مؤلفه هایی مانند پروتئین ، لیپیدها و اندامک ها ر
این روزها انقدر ترافیک کارها زیاد است و خوراک فکری وجود دارد که باید رک  پوست کنده به ذهن گفت از این بگذر به این  بپرداز حالا این یکی رو به زمان بسپر اینو رها کن رو این متمرکز شو... رئیس بازی. زیبا نیست که‌ ذهنم تا به حال به فرمانم بوده است؟
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره : تاریخ ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز Ph.D) سال 1399
1398/09/03
نسخه چاپی
بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال 1399 می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 98/09/12 پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق د
مفهوم گوش دادن:
گوش دادن مستلزم پذیرش سخن دیگری با جان است و غیر از شنیدن است که یک عمل فیزیولوژیک است
گوش دادن به این معنا منحصر به انسان نیست بلکه تمام موجودات عالم دارند به هم گوش میدهند
اولین نوع گوش دادن گوش دادن به خود است
اما گوش دادن کار ساده ای نیست و موانع زیادی بر سر راه آن است
پس برای گوش دادن باید ابتدا یک سکوت درونی ایجاد کرد
هنگام گوش دادن زبان و بیان شاید یک منبع اصلی باشد اما مکث و حالات منبع مهم تری است که برای درک آنها نیاز به
جالب است بدانید زمانی که نیمکره راست مغزتان را به کار می‌گیرید:
• شخصیتی دیداری دارید و بر تصاویر متمرکز می‌شوید• خلاق‌تر هستید• رنگ‌ها را بهتر و دقیق‌تر تشخیص می‌دهید• به موسیقی علاقه‌مند هستید• بینش و بصیرت بیشتری دارید• تمام شب بیدار هستید و روی علایق خود کار می‌کنید• اشتباهات املایی زیادی مرتکب می‌شوید• فراموش می‌کنید ایمیل‌ها را پاسخ بدهید• ممکن است مجبور شوید برای خود زنگ یادآوری بگذارید تا یادتان نرود قبض‌هایتان را پ
#حدیث_مهدوی 
امام کاظم(ع)
«اذا رکزت رایات قیس بمصر و رایات کندة بخراسان».

«از خدمت حضرت موسی بن جعفر علیه‌السلام در مورد فرج سوال شد، کوتاه بگویم، یا به تفصیل؟ سائل گفت: کوتاه بفرمائید. فرمود:«فرج هنگامی است که پرچم‌های قیس در مصر متمرکز شود و پرچم‌های کنده در خراسان».

بشارة الاسلام/ ص152
شما شاید ندونید ولی من رابطه به شدت حسنه ای با پیشنویس کردن نوشته هام دارم :) اوپس! واقعا حس رقت انگیز بودن دارم یک وقتایی!
جدا من عاشق یک به بعدم! یه تلفیقی از منطق و جنون و شادی و رنج و امیدواری و ناامیدی احساس میکنم که جالبه. 
و اینکه از درجه سنسیتیو بودنم کاسته شده و این خوبه! چون میتونم رو کارم متمرکز شم.
همین دیگه. نوشتنم نمیاد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور پردیس خودگردان 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021
پردیس
های خودگردان شعبه هایی از دانشگاه های دولتی هستند که در ابتدا پردیس بین
الملل نامیده می شدند، زیرا با هدف اصلی جذب دانشجویان خارجی تاسیس شدند
ولی به دلیل عدم موفقیت به پردیس خودگردان تغییر نام یافتند. پذیرش پردیس
های خودگردان در گذشته به روش
من مهارت شنیداریم چون اخرین مهارتیه که دارم روش جدی تر کار میکنم از همه ی مهارت هام ضعیف تره.
یعنی برام متمرکز موندن به مدت ۶ دقیقه خیلی سخته و هرچند اصل مطلبو میگیرم؛ اما بازم به سوالات جزییش پاسخ اشتباه میدم.
با همه ی این ها امروز یک نمره پیشرفت داشتم و بابتش خیلی خوشحالم.
امیدوارم تا روز امتحان به مقدار قابل توجهی پیشرفت کنم ^-^

من خوبم. تصمیم گرفتم مواجهه با موضوعاتی که دوست ندارم رو بذارم برای بعد و فعلا روی خودم و زندگیم تمرکز کنم. با اعلام عمومی تصادفی نبودن تصادفت چیزی عوض نمیشه فقط درد یه سری آدم بیشتر میشه. درد خانواده‌ی بیچاره‌ت و دوستای بیچاره‌ت و بچه‌های کوچک بیچاره‌ت. پس بذار این وسط فقط من درد بکشم. درد تمام این آدما رو من بکشم. و نتیجه‌ی همه‌ی این درد رو متمرکز کنم روی تنفر از تو. و از همه‌ی خاطرات قشنگی که به عنوان اولین نفر واسه من ساختی.
اتریوم چیست برای درک کامل اتریوم و تاثیر آن بر جامعه، شناخت ویژگی های اصلی آن و تفاوتش با رویکردهای استاندارد الزامی است. اول آنکه اتریوم یک سیستم غیر متمرکز است، یعنی توسط هیچ موجودیت واحدی کنترل و حکم فرمایی نمی شود. اکثر سرویس های آنلاین، شرکت ها و کسب و کارها بر پایه ی سیستم حکومتی متمرکز ایجاد شده اند و این رویکرد هزاران سال است که استفاده می شود. رویکرد متمرکز یعنی کنترل از طریق یک سیستم متمرکز، و این یکتا بودن در امر کنترل گری یعنی وجو
سلام
ادرس زیر وبلاگ جدیدمه.
یه وبلاگ که توش متمرکز تر درباره یه موضوع یا گاهی تخصصی تر یا حرفه ای تر یا نمیدونم یه چیزی تر مینویسم :D
جدای از خودافشایی های اینجا اونجا بیشتر کاربردیه و به درد همه می خوره.
کسی دوست داشت میتونه اونجا رو هم دنبال کنه. از اینجا پر بار تر قراره بشه. البته نه از نظر کمیت بلکه از نظر کیفیت.
:)

http://mygrowth.blog.ir/
ذهن آگاهیذهن آگاهی
الف) تعریف نظری: ذهن آگاهی نوعی آگاهی است که از طریق توجه به یک تجربه به شیوه ای خاص به دست می آید : در این حالت توجه متمرکز بر هدف) توجه به شیوه ای آگاهانه بر قسمت های ویژه ای از یک تجربه متمرکز می شود)، متمرکز بر لحظه حال (زمانی که ذهن در افسوس گذشته و ای کاش آینده فرو می رود، آن را به لحظه حال باز می گردانیم) وغیرقضاوتی (این ویژگی حس پذیرش هر آن چه در مرکز آگاهی قرار می گیرد را در پی دارد) است ) کابات زین، ۱۹۹۴؛ به نقل از کرین[۱]،
همان اندازه که گروه‌های متمرکز می‌توانند مفید باشند، به همان اندازه هم نتایجی که از آنها عایدتان می‌شود باید به طرزی روشن‌بینانه گردآوری شوند. یادتان باشد اطلاعاتی که از گروه‌های متمرکز به دست می‌آورید معمولا بیشتر منفی هستند تا مثبت. چرا که نمونه‌گیری از عقاید معمولا کم است، یک گروه متمرکز، نشانگرهایی برای حقایق تلخ ارائه می‌دهد. نشانگرها می‌توانند به حقایق منجر شوند اگر شما (دست کم در دو یا سه دوره) گروه‌های متمرکز را آزمایش کنید
با استفاده از دستگاه جدیدی که به تازگی اختراع شده می توان به راحتی فقط با نور خورشید آشپزی کرد و البته یک سری محاسبات دقیق صورت می گیرد.
این تکنولوژی را SolSource Sport نامیده اند. این دستگاه از طریق محاسبات خیلی دقیق طوری تنظیم شده است و مبنا عملکرد آن طوری است که می تواند نور خورشید را در یک نقطه کانونی متمرکز کرده و از آن به عنوان گرم کردن و پختن غذا استفاده کرد.
این دستگاه بسیار سبک و به راحتی قابل حمل است. دستگاه از ورقه های براق محدبی تشکیل شده ا
بعد از انتخاب هدف باید یادبگیریم تا روی هدفمان متمرکز نیز باشیم تا بتوانیم به اهدافمان برسیم.
جمله ای از بیل گیتس را به خاطر می‌آورم که اینگونه بیان کرد:((برای موفقیت باید روی هدف تمرکز کرد)) 
همه ی افرادی که در بلند مدت موفق هستند، یک ویژگی خاص دارند :
آن ها همیشه در حال تلاش و ایجاد تغییر مثبت در جهان هستند و این کار را با ایجاد تمرکز روی اهدافشان انجام می دهند.

تمام انسان های بزرگ، همیشه روی اهدافشان متمرکز بوده اند.
پس ما هم باید متمرکز
زمانی که خودرو در یک نقطه متمرکز دچار تصادف شدید شود (مثل برخورد با دکلهای مخابرات).
تغییر شکلهایی که تدریجی هستند ( مثل برخورد از پشت به کامیون در حال حرکت).
در تصادفاتی که ضربه و تغییر شکل خودرو در نواحی متعدد و پس از برخوردهای مکرر صورت می گیرد.
 اگر خودرو چند بار پی در پی تصادف کند و کیسه هوا فعال شود، در تصادفات بعدی کیسه هوا عمل نمی کند. کیسه های هوایی پس از هر بار عمل کردن، خالی شده و منقبض می شوند
بعد از انتخاب هدف باید یادبگیریم تا روی هدفمان متمرکز نیز باشیم تا بتوانیم به اهدافمان برسیم.
جمله ای از بیل گیتس را به خاطر می‌آورم که اینگونه بیان کرد:((برای موفقیت باید روی هدف تمرکز کرد)) 
همه ی افرادی که در بلند مدت موفق هستند، یک ویژگی خاص دارند :
آن ها همیشه در حال تلاش و ایجاد تغییر مثبت در جهان هستند و این کار را با ایجاد تمرکز روی اهدافشان انجام می دهند.
ادامه مطلب
تابلوی کائنات ییا تابلوی آرزوھا تکنیکی بسیار قدرتمند و البته ساده و راحت است که به راحتی می‌توانید آن را متناسب با آرزوها و اهداف خود بسازید. این تکنیک می‌تواند زندگی را جادویی و غیر قابل باور کند!
تخته آرزوها ابزاری است برای شفاف سازی، آگاهی و متمرکز ماندن بر هدف هایی که در زندگی دارید.
ادامه مطلب
MATCHPEN R حمل و نقل آسان و دارای خواص رندر رنگی عالی برای مطابقت با رنگ است که همیشه به راحتی در جیب پیراهن یا شلوار موجود است. برای بازرسی در کارگاه طراحی شده است و مخصوصاً برای تشخیص خراشها ، سوراخها و علائم چرخان مفید است.
MATCHPEN R دارای یک عملکرد 2 COLOR LIGHT است و این امکان را برای شما فراهم می کند که بین 2 درجه حرارت مختلف رنگ بسته به شغل مورد نظر خود انتخاب کنید.
تابش نور متمرکز و متمرکز از 10 تا 45 درجه یک عملکرد فوکوس در دسترس است. چراغ قلم از آلومین
آخرین نسخه از اندروید اینجاست. اندروید 10 شروع یک سنت جدید است (درست مثل iOS) که نام آن با عدد نشان داده می شود. اینبار اندروید 10 بر سه موضوع مهم پشتیبانی از فناوری های اج (مثل تلفن های هوشمند تاشو و شبکه 5G)، محافظت از حریم شخصی کاربران و بهبود کنترلرهای سلامت دیجیتال متمرکز شده است. اجازه دهید در این مقاله نگاهی به ویژگی های جدید در اندروید 10 بیاندازیم.
ادامه مطلب
"قهر دنباله دار"
زمانی که خسته بودم از این همه بی عدالتی موجود در جامعه
زمانی که خسته بودم از این همه محدودیت های دینی که خود قانونگذار دینی به آن عمل نمی کند
زمانی که خسته بودم از این همه لابی بازی و پارتی بازی در مصاحبه های آزمون دکتری نیمه متمرکز و آزمونهای استخدامی 
زمانی که خسته بودم از این همه به کسی و تنهایی خودم در جامعه
زمانی که خسته بودم از این همه بدبیاری های خودم
زمانی که خسته بودم از این همه بی توجهی پدرهای جامعه به منِ موگلی
زمانی
آخرین نسخه از اندروید اینجاست. اندروید 10 شروع یک سنت جدید است (درست مثل iOS) که نام آن با عدد نشان داده می شود. اینبار اندروید 10 بر سه موضوع مهم پشتیبانی از فناوری های اج (مثل تلفن های هوشمند تاشو و شبکه 5G)، محافظت از حریم شخصی کاربران و بهبود کنترلرهای سلامت دیجیتال متمرکز شده است. اجازه دهید در این مقاله نگاهی به ویژگی های جدید در اندروید 10 بیاندازیم.
ادامه مطلب
ادراک
واژه " لیزر " ممکن است تصاویری از روش‌های بسیار دقیق ، بدون خونریزی و به شدت دقیق را که به بیماران اجازه می‌دهد تا بدون درد از در بیرون بروند ، به کار گیرد . در نتیجه ، " جراحی Laser Spine " به عنوان جایگزینی برای درمان‌های سنتی جراحی به بازار عرضه می‌شود . تبلیغات نشان می‌دهد که تبلیغ حداقل باعث تسکین درد مزمن و درد گردن می‌شود . حالت‌های چند رسانه‌ای ، جراحی ستون فقرات را به عنوان جایگزین موثر و موثر برای گردن باز قدیمی و یا تکنیک‌های جرا
ادوین گوردون، استاد دانشگاه کارولینای جنوبی، می‌گوید که یادگیری موسیقی نباید با نت‌خوانی و یادگیری تئوری موسیقی آغاز شود، بلکه باید با درگیری خلاقانه و فعالانه با صوت آغاز شود.
پروفسور گوردون طی تحقیقات خود دریافت که کودکان باید از زیر یک سالگی در معرض موسیقی قرار بگیرند و با آن آشنا شوند. اگر کودکان تا ۱۸ ماهگی در معرض موسیقی قرار بگیرند، آماده می‌شوند تا چیزهای بیشتری از دنیای موسیقی یاد بگیرند. در غیر این صورت کودک تنها در معرض اصوات
وقتی می‌نویسید، مخصوصا با قلم، ناخودآگاه تمام توجه و حواس شما به موضوع مورد نظر است. کمتر کسی می تواند هنگام نوشتن به چیزی غیر از آنچه می نویسد فکر کند. بر همین اساس می توان کاغذ و قلم را ابزاری فوق العاده برای تمرکز حواس به حساب آورد. پیشنهاد می‌کنم امتحانش کنید، من که هرگاه می‌خواهم روی موضوعی متمرکز شوم، حتما قلم دست می‌گیرم. به هنگام اندیشیدن نباید قلم را فراموش کرد!
اهداف واهمیت تبلیغیکی از این اصطلاحات در دانش تبلیغات معاصر eyetrackingیا فرآیند ردیابی چشم است چشم انسان مهمترین عضو در شناخت ودرک پیامهاومفاهیم تبلیغاتی (محیطی-دیداری) است .وپیش از هر حس انسانی در تصمیم گیری وواکنش نسبت به عوامل ومحرک های بیرونی دخیل است وبه همین دلیل به داده های دریافتی از این عضو اعتماد بیشتری می شود از این رو محققان در جهت تعامل ودرک بهتر پیامها ومخاطبان تبلیغات بر روی رفتارهای این عضو حیاتی انسان متمرکز شده اند.ردیابی چش
حسابداران هم همانند افراد حاضر در هر حرفه‌ای، دارای ویژگی‌های مشترکی هستند . (البته نمی‌توان این ویژگی‌های شخصیتی را به همه افراد تعمیم داد)

برخی از ویژگی‌های حسابداران به شرح زیر است:
ذهنیتی منظم و منطقی
با پشتکار، متمرکز و دقیق
دارای اعتماد به نفس و روحیه درستکاری
علاقه‌مند به کسب دانش و به‌روز بودن
تو به هرچیزی فکر کنی ذهنت روش متمرکز میشه و شروع میکنه به تجزیه و تحلیل کردن تمامی داده های مرتبط با اون.مثلا اگه در این لحظه و حالا تو از گرفتگی عضلات شکمت گلایه کنی و شروع کنی از درد به خودت نالیدن؛ شدتش خیلی بیشتر از وقتیه که همراهش سردرد هم باشی چون مغز باید دوتا فرمان درد رو آنالیز کنه و در عین حال که هم شکم درد و هم سردرد داری ذهن دیگه رو یه درد متمرکز نیست بلکه روی چند درد متمرکزه و این باعث میشه شدت هر درد رو نسبت به قبل کمتر آنالیز کنه و
LED ها که از دهه های گذشته در الکترونیک مورد استفاده قرار می گرفتند ، عموماً برای نمایش خاموش یا روشن بودن نمایشگرها در لوازم مولتی مدیا مورد استفاده قرار گرفتند. در حال حاضر LED ها به نحوی ساخته می شوند که نور را در جهت خاصی متمرکز می کند و به صورت چیپ های کوچکی هستند که معمولاً در داخل یک شیشه گنبدی شکل قرار می گیرند ودارای سایز چوب کبریت یا کمی بزرگ تر هستند و به سختی می شکنند.
ادامه مطلب
مشاور پرورش شترمرغ

سیستم های مدیریتی :

در پرورش شترمرغ سه سیستم مدیریت به شرح زیر وجود دارد:

بسته یا متمرکز
نیمه بسته یا نیمه متمرکز
باز یا غیر متمرکز
در سیستم بسته شترمرغ ها در یک فضای محدود نگهداری شده و با غذای آماده تغذیه می شوند .

در سیستم باز پرندگان در مناطق وسیع مرتعی آزاد هستند و سیستم نیمه باز تلفیقی از دو سیستم فوق می باشد.

در هر سه سیستم هدف ، تولید گوشت و چرم و پر و روغن بوده و پرندگان در سن 7 تا 14 ماهگی بسته به نژاد  و هد
         خالی شو، پُر می‌شوی..             قانع باش، غنی می‌شوی..          ساده باش، عمیق می‌شوی..        قضاوت نکن، عادل می‌شوی..    بنده خـدا باش، آزاد می‌ شوی..   خــودت باش، بی‌همتا می‌شوی.. ضعف خود را بپذیر ، قوی می‌شوی.دوست داشته‌باش، محبوب‌می‌شوی..
تسلیم سرنوشت شو،
                    حاکم تقدیر می‌شوی..               سکوت پیشه‌کن،                    همه چیز گویا می‌شود..                دخالت را رها کن،                       هدایت آغاز می‌شود.. 
برش لیزر فولاد فناوری است که از لیزر برای برش مواد استفاده می کند. در حالی که به طور معمول برای برنامه های کاربردی تولید صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، در مدارس ، مشاغل کوچک و سرگرمی ها نیز شروع به استفاده می کند. برش لیزر با هدایت خروجی لیزر پرقدرت که معمولاً از طریق اپتیک انجام می شود ، کار می کند. برای هدایت مواد یا پرتو لیزر تولید شده از لیزر نوری و CNC (کنترل عددی رایانه) استفاده می شود. یک لیزر تجاری برای برش مواد شامل یک سیستم کنترل حرکت
دیروز (ینی همین یک ساعت پیش!!!)نشستم دورنمای بیست ساله آینده ام رو مدون کردم.و بعد به چهار دوره پنج ساله تقسیمش کردم...و بعد برای هر دوره اهداف رو تعیین کردم و بعد سال ۱۳۹۹ و بعد فصل بهار و فروردین و ... تا رسیدم به امروزکلا آدم زیاد برنامه ریزی نیستم و بیشتر ترجیح میدم که کارهام رو فی البداهه پیش ببرم اما این دورنما به من کمک کرد تا بدونم باید تلاشم رو در چه زمینه هایی بیشتر متمرکز کنم...
ادامه مطلب
خدمات کنسولی سپهر بر ارایه خدمات کنسولی به هموطنان عزیز خارج از افغانستان در کم ترین زمان ممکن متمرکز است.
خدمات ما شامل موارد زیر ولی محدود به آن ها نیست.
اخذ تذکره غیابی (غیرحضوری) In-absence Tazkira
نکاح خط غیابی (غیرحضوری) In-absence Matrimony Certificate
ترک تابعیت Citizenship Abandoment
ترجمه و تایید اسناد و مدارک ممهور به مهر وزارت خانه ها و مراکز مربوطه
پل ارتباطی با ما:
contacts@sepehr-consular-services.com
sepehr-consular-services@outlook.com
23 10 40 20 99(0)-98+
شب ها راه رفتن رو خیلی دوست دارم.

باید حتما غروب بشه و تاریک بشه البته.

غروبها از ساعت شش تا هفت میرم استارباکس، و از ساعت هفت تا نه راه میرم توی تاریکی.
بهم خیلی قدرت میده.
کمک میکنه متمرکز بشم و تصمیمات درست بگیرم.

با اینکه شبه و هیچ کس نیست معمولا،
چون کاناداییا از همه چی رونده ن،
نه تفریح میرن،
نه خانواده دارن،
نه احتماعی هستن،
ولی شاید بگم بهترین حسش همون شب بودن و هیچ کس نبودن هست.
به جرات میتونم بگم هر کشور و شهری که رفتم توی زندگیم، د
                                                                          پروژه                             
                                             تشخیص بن بست در سیستم‌های توزیع شده
مقدمه
امروزه کمتر سیستمی را می توان یافت که روی یک کامپیوتر متمرکز باشد. رشد روزافزون استفاده از سیستمهای توزیع شده، اهمیت تحقیق و پژوهش در راستای حل موانع و مشکلات موجود در این سیستمها را بیشتر آشکار می نماید. از جمله سیستمهای توزیع شده می توان به بانکهای ا
اطلاعیه درباره تاریخ ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز Ph.D) سال 1399 :
بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 1399 می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 98/09/12 پایان می‌پذیرد. 
ضمناً آزمون مذکور در روز جمعه مورخ 98/12/09 برگزار می گردد.
محل ثبت نام : کافی نت فرزاد
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از مندل : نتایج یک پژوهش تازه بر روی مغز کودکان ۳ تا ۵ ساله نشان می‌دهد آن دسته از کودکانی که بیشتر از یک ساعت در روز به صفحه نمایش تلویزیون، کامپیوتر، تبلت یا موبایل نگاه کرده‌اند از رشد مغزی کمتری برخوردار بوده‌اند.نتایج این تحقیق در نشریه JAMA Pediatrics به چاپ رسیده است که به صورت تخصصی بر سلامت و بیماری کودکان متمرکز است و توسط انجمن پزشکی آمریکا منتشر می‌شود.
ادامه مطلب
Shirazart.blog.ir 
*روش ثبت تصویر بر روی ماده ی حساس به نور ، بدون استفاده از لنز ، به شکل نقوش متداخل که در اثر تجزیه ی شعاع نور از یک لیزر حاصل می شود .هر گاه نقش حاصله توسط لیزر دیگری ، و یا حتی به وسیله ی شعاع نور متمرکز از یک منبع نور معمولی خوانده شود ، تصویر به صورت " هولوگرام" ظاهر می گردد .تصویر حاصله کاملا ً سه بعدی است و انسجام آن از هر زاویه ای که روئیت شود شود ، حفظ می گردد ، و آن را درست همان گونه خواهیم دید که انتظار داریم در دنیای واقعی مشاهد
ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال 1399 منحصراً بصورت اینترنتی در وبسایت سازمان سنجش از روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 98/09/12 پایان می‌پذیرد.آزمون مذکور در روز جمعه مورخ 98/12/09  برگزار می گردد.

Trust Wallet یکی از بهترین کیف پول های معتبر،غیر متمرکز است که توسط باینانس خریداری شد و سپس با امکانات بیشتری، از جمله پشتیبانی از ارزهای بیشتر، قابلیت اکسچنج ، در اختیار عموم قرار گرفت. اگر قصد دارید در این کیف پول یک حساب داشته باشید و با آن کار کنید.کیف پول Trust Wallet تراست والت یک کیف پول محبوب مخصوص پلتفرم های اندروید و iOS است، که از توکن های اتریوم، ERC20 و ERC223 پشتیبانی می کند این کیف پول به شما امکان ارسال، دریافت و نگهداری از توکن های رمزارز را د
بیت کوین (BITCOIN)این روزها واژه ای تازه مطرح شده است به نام بیت کوین (BITCOIN) . . . .
اما واقعیت چیست ؟  . . .در جهان در حال توسعه فناوری و ارتباطات تکنولوژی های جدیدی پا به عرصه ظهور می گذارند . اما این بار نظام مالی و بانک داری سنتی مورد هدف قرار گرفته است . ارزهای دیجیتال یا اصطلاحا ارزهای رمزپایه ارزهایی مجازی هستند که به صورت یک کد و بدون هیچ پشتوانه ای می باشند . این ارزها به دو دسته متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم بندی می شوند .
ارز دیجیتال یا cryptocurrency به مج
تو خواستنی ترین و نگذشتنی ترینی همچنون « اروند » برای بعث عراق ...

+ زمانی که در عملیات بیت المقدس رزمندگان،عراقی ها را در خرمشهر محاصره کردند تا خرمشهر را آزاد کنند،عراقی ها نتوانستند از اروند(تنها راه کمک) بگذرند تا به نیروهایشان کمک کنند یا دست کم تلفاتشان را کم تر کنند یا قبلتر که خرمشهر را اشغال کردند و بر آبادان متمرکز شدند چندین بار خواستند از بهمن شیر بگذرند اما نشد.مدت ها معطل ماندند و نتوانستند وارد آبادان شوند،اما هیچ وقت از ارون
دیشب دوباره تپش قلب گرفته بودم و واقعا نمیتونستم راحت نفس بکشم یه کیسه برداشتم توش نفس کشیدم تا بلکه فکرم روی تنفسم متمرکز بشه و تپش قلب دست از سرم برداره و موثر هم بود ولی کابوس شبانه ام سرجاش بود اما با شدت کمتر ولی بازم نتیجه اش شد گردن درد وحشتناکی که الان دچارشم :/ 
دلیلش میدونی چیه؟ فرفری چندروزه ازش خبری نیست و نمیدونم بهش پیام بدم یا منتظر بمونم بازم! آخه بار آخری که حرف زدیم گفتم ازش ناراحتم و اون گفت وقتی سرحال باشه جدی صحبت میکنیم و
قرارداد هوشمند GramFree یک پروژه دیجیتالی مبتنی بر فناوری بلاکچین است که با سرعت، ایمن، مقیاس پذیر و قادر به پردازش میلیون ها تراکنش در ثانیه ساخته شده است. TON برای ایجاد رقابت با قراردادهای هوشمند اتریوم و برنامه های غیر متمرکز طراحی شده است، در حالی که بسیار مقیاس پذیر است. گرام نشانه خدمات TON است و با نماد TON مثلث نشان داده شده است. این به عنوان اصلی رمزنگاری برای اقتصاد درون برنامه ای در تلگرام و همچنین برای استفاده های خارجی در دسترس خواه
هستیا ایزدبانوی آتشکده است و آتشکده خانه را روشن میکند و گرم و صمیمی نگه می دارد.
ویژگی های هستیا:
*در کودکی دخترانی احساساتی هستند.
*در مقابل کاری که می کنند انتظار تشکر ندارند.
*یک بعد معنوی و آرامش دارند.
*به خاطر رضای خدا و نفس عمل کار می کنند نه به خاطر امور دنیوی.
*متمرکز بر کار است.
*اگر ازدواج نکنند افسرده نمی شوند.
*در منزل هستند و برایشانمهم نیست که دیگران چه میگویند.
*در کودکی درونگرا و کم توقع اند.
*اکثرا زنان هستیا سالم هستند.
*اهل غیبت ن
قرارداد هوشمند GramFree یک پروژه دیجیتالی مبتنی بر فناوری بلاکچین است که با سرعت، ایمن، مقیاس پذیر و قادر به پردازش میلیون ها تراکنش در ثانیه ساخته شده است. TON برای ایجاد رقابت با قراردادهای هوشمند اتریوم و برنامه های غیر متمرکز طراحی شده است، در حالی که بسیار مقیاس پذیر است. گرام نشانه خدمات TON است و با نماد TON مثلث نشان داده شده است. این به عنوان اصلی رمزنگاری برای اقتصاد درون برنامه ای در تلگرام و همچنین برای استفاده های خارجی در دسترس خواه
با سلام خدمت شما صنعت گران زحمت کش. گروه CNC Highcam  در نظر دارد بصورت متمرکز و مستمر خدمات دستگاه های 5محور را با بهترین شرایط اراعه دهد.
1-خرید و واردات دستگاه پنج محور
2-نصب و راه اندازی دستگاه پنج محور
3-پشتیبانی 24 ساعته از دستگاه ها و رفع مشکلات 
4- تهیه و تنظیم پست پروسسور پاورمیل و پشتیبانی آنلاین
5-آموزش برنامه نویسی با نرم افزار قدرتمند پاورمیل و پشتیبانی از پروسه تولید
مالف و مدرس پاورمیل مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
بیت کوین (BITCOIN)این روزها واژه ای تازه مطرح شده است به نام بیت کوین (BITCOIN) . . . .
اما واقعیت چیست ؟  . . .در جهان در حال توسعه فناوری و ارتباطات تکنولوژی های جدیدی پا به عرصه ظهور می گذارند . اما این بار نظام مالی و بانک داری سنتی مورد هدف قرار گرفته است . ارزهای دیجیتال یا اصطلاحا ارزهای رمزپایه ارزهایی مجازی هستند که به صورت یک کد و بدون هیچ پشتوانه ای می باشند . این ارزها به دو دسته متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم بندی می شوند .
ارز دیجیتال یا cryptocurrency به مج
درباره ERP  و BPM

در این مقاله قصد داریم تفاوت بین ERP  و BPM را شرح دهیم که برای درک بهتر موضوع سعی کرده ایم در قالب یک مثال ساده این تفاوت را به شما نشان دهیم.
 BPM یک عمل است در حالی کهERP یک فن آوری است که می تواند از این عمل پشتیبانی کند. با این گفته ،BPM را می توان با یا بدون فناوری به دست آورد اگرچه داشتن سیستم مدیریت فرآیند تجارت (BPMS) و یا یک ERP می تواند توانایی شما در انجام BPM  را تقویت کند.

از طرف دیگر ، ERP فقط با فناوری قابل دستیابی است (یا همان
در بخش قبلی این مطلب ، از شهر رومئو و ژولیت  شروع کردیم سپس به کانالهای زیبای ونیز  سر زدیم . قدیمی ترین دانشگاه جهان را در بولونیا شناختیم و به متمرکز ترین آثار و معماری تاریخی در شهر رم قدم گذاشتیم و نهایت از غذاهای لذیذ در شهر ناپل لذت بردیم . با ما همراه باشید تا پنج شهر زیبای دیگر این کشور تاریخی را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب
با سلام خدمت شما صنعت گران زحمت کش. گروه CNC Highcam  در نظر دارد بصورت متمرکز و مستمر خدمات دستگاه های 5محور را با بهترین شرایط اراعه دهد.
1-خرید و واردات دستگاه پنج محور
2-نصب و راه اندازی دستگاه پنج محور
3-پشتیبانی 24 ساعته از دستگاه ها و رفع مشکلات 
4- تهیه و تنظیم پست پروسسور پاورمیل و پشتیبانی آنلاین
5-آموزش برنامه نویسی با نرم افزار قدرتمند پاورمیل، کتیا، ان ایکس و پشتیبانی از پروسه تولید
مالف و مدرس پاورمیل مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
کسب و کار خانگی آن دسته از فعالیت‌هایی است که توسط عضو یا اعضای خانواده در فضای مسکونی در قالب یک طرح کسب و کار بدون مزاحمت و ایجاد اخلال در آرامش واحدهای مسکونی همجوار شکل گرفته و منجر به تولید خدمت یا کالای قابل عرضه به بازار خارج از محیط مسکونی می‌شود.[۱] کسب و کارهای خانگی اغلب داخل تجارتهای خیلی کوچک جای می‌گیرند و به‌طور معمول برای نامیدن فعالیت تجاری که در درجه اول در محل سکونت یا محل مسکونی قرار دارد یا متمرکز در خانه است، استفاده م
تمرکز چیست ؟
تمرکز کردن یعنی اینکه فرد بتواند توجه و اراده‌‌اش را همسو کند و کنترلِ توجه خود را در اختیار داشته باشد. تمرکز یعنی تواناییِ متمرکز کردن ذهن بر روی یک موضوع، شیء یا فکر و بیرون راندن تمام افکار، ایده‌ها، احساسات و هیجان‌های نامربوط از ذهن. تمرکز یعنی به‌جایِ از این شاخه به آن شاخه پریدن و از دست دادن توجه، زمان و انرژی، در هر زمان تنها یک کار انجام بدهیم.
ادامه مطلب
می‌فرماید:
چو دیده دید و دل از دست رفت و چاره نماند / نه دل ز مهر شکیبد، نه دیده از دیدار
و در جایی دیگه:
بس توبه و پرهیزم کز عشق تو باطل شد / مِن‌بعد بدان شرطم کز توبه بپرهیزم
 یا این یکی:
خلاف سرو را روزی خرامان سوی بستان آی / دهان چون غنچه بگشای و چون گلبن در گلستان آی
و یا:
ور زان که دیگری را بر ما همی‌گزیند / گو برگزین که ما را بر تو گزین نباشد
جدای از لطافت و ظرافت معنا، اگه روی لفظ متمرکز بشین، چه نکتهٔ جالبی به ذهنتون خطور می‌کنه؟
ادامه
#ایستگاه_تفکر
هنگام مواجه شدن با مسائل، یادتان باشد که حتما راه حلی وجود دارد.زیرا هر چیز با جفتش به وجود می آید. بعد از هر سقوطی، صعودی و بعد از هر شبی، روزی وجود دارد.ذهنتان را روی راه حل ها متمرکز کنید.
برای بیرون آمدن از یک اتاق ؛ باید در را پیدا کنید، نه این که به دیوارها فکر کنید!!!
#تیم_انگیزشی_A_A
با نظراتتان ما را خوشحال کنید.
نحوه انجام ازمون به این صورت بود که در یک گوش یک الگوی سه تایی ABA که شامل 21 توالی صدا دار به صورت های LOW , HIGH ارئه میشد و در گوش دیگر نویز برست هر ثانیه ارائه می شود و به شرکت کننده آموزش داده می شود که نویز برست ها را زمانیکه شدت آنها به صورت مداوم افزایش یا کاهش می یابد تشخیص دهند . ده ثانیه به این اختصاص داده می شود که شرکت کننده یاد بگیرد که وقتی سویچ بین فرکانس ها رخ داد توجه را به آنها جلب کنند . هنگامیکه سوییچ ایجاد شد باید بگوید که آیا آنها در
AUSOME!23 نوامبر 2017 در روزهای تعطیلهر ساله در روز شکرگذاری ، به خودم تعهد می دهم که هر روز در طول سال شکرگزارتر باشم. من تمایل دارم که خیلی خوب شروع کنم و معمولاً تا کریسمس و فصل تعطیلات ادامه دارد. بعداً در ماه ژانویه ، به نظر می رسد که سپاسگذاری من از بین می رود. من می توانم آن را در مورد پس از کریسمس مقصر بدانم ، اما این فقط یک بهانه ای لنگ است که من دیگر از آن استفاده نمی کنم. حقیقت این است که من روی چیزهای دیگر متمرکز می شوم و فقط فراموش می کنم که ش
پرتال جامع علوم صوتی فایل های صوتی,آموزشی ,بسیار جذاب,وآموزنده WPESHARAT سیاه چاله ها و کرمچاله ها نیروی گرانش نزدیک یک سیاهچاله بسیار قوی است چرا که همه ذرات سیاهچاله در یک نقطه در مرکزآن متمرکز شده اند. فیزیکدانان به این نقطه، نقطه تمرکز (singularity) می گویند و بر این باورند [...]
این نوشته سیاهچاله و کرم چاله ها پل های زمانی هستند برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
دستگاه تصفیه اب در زعفرانیه
09333147866
شرکت ماه کول به طور متمرکز درکار دستگاه تصفیه اب و فیلتر یخچال می باشد .پس با خیال راحت کار خودرابه ما بسپارید و مطمئن باشید که کار به نحو احسنت انجام خواهد شد .
برای نصب .تعمیر و یاتعویض دستگاه خود با ما درتماس باشید 09333147866
بابت مساله ای اضطراب داشتم و نمیتونستم روی درس متمرکز باشم.هر نیم ساعت یکبار بی هدف دست به موبایلم میبردم...بچه ها توی گروه کلاسی درحال بحث در مورد چند و چون جشن بودن...عکسهای خنده داری از ترم های اول تا همین ترم آخر رو میفرستادن تا برای کلیپ ازشون استفاده بشه....دلم میخواست در جواب عکسهایی که میکول میفرستاد استیکر خنده بفرستم...دوست داشتم من هم جزئی از این بدو بدو میبودم...
مادرم گفت بدون گرفتن جشن چطور میخوای فکر کنی این هفت سال تموم شده و از فر
بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور می‌رساند که براساس هماهنگی های اولیه به عمل آمده با دستگاه های اجرایی متقاضی جذب نیرو، هفتمین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در نیمه دوم آبان ماه سال ۱۳۹۸ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد و برهمین اساس ثبت نام از متقاضیان آزمون یادشده در اواخر شهریورماه سال جاری ازطریق سایت سازمان سنجش
بچه تر که بودم فکر میکردم برای بهتر شدن زندگیم باید از بیرون اتفاقی بیفته. یا کسی بیاد کمکم کنه یا معجزه بشه و زندگیم خودبه خود از این رو به اون رو بشه یا خیلی اتفاقات دیگه. بزرگتر که شدم از شانسم کسی بود که بهم بفهمونه اون چیزی که زندگیمو تغییر میده نه ادمای دیگه ان و نه شرایط دیگه و نه خود به خود معجزه ای میشه. این منم که باید تغییر کنم و سعی کنم بهتر بشم. از روزی که اینو فهموند بهم زندگیم از این رو به اون رو شد. فکر میکنم وقتی اتفاق افتاد به بل
پورتال به وب سایت هایی می گویند که در آن کاربران وب سایت ها به جز توانایی خواندن مطالب می توان عملکردهایی را بر روی وب سایت انجام داد.
برای مثال سایت هایی که فروشگاهی هستند یک نوع پورتال فروشگاهی می باشند و کاربران می توانند کالای خود را به سبد خرید اضافه نمایند و در کل کالاهای مورد نیاز خود را خرید و ثبت سفارش کنند. سایت های فروشگاهی که دارای ناحیه کاربری هستند تا کاربران بتوانند سفارش خود را رهگیری و پرداخت های قبلی خود را مشاهده کنند.
توجه ترجمه این مقاله در ترنسلیت انجام شده که ممکن است کمی اشکال داشته باشد.
آیا مدیریت وقت خود به عنوان یک ورزشکار در دانشگاه دشوار بود؟
وقتی در یک تیم پرشور بازی می کنید ، صبح زود برای تمرین تمرین می کنید ، به کلاس می روید و بعد از کلاس تمرین بیشتری خواهید داشت. من وقت زیادی برای انجام تکالیف یا رفتن به کتابخانه ندارم. افتخار می کنم که بورس تحصیلی خود را تمام وقت حفظ کردم. وقتی رشته های بیوشیمی را به علوم کامپیوتر تغییر دادم ، یک سال دیگر برای
 به خودت بگو:
فقط برای امروز، افکارم را بر روی بهبودیم متمرکز خواهم کرد ،زندگی می‌کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدّری روز خوبی خواهم داشت.
فقط برای امروز، به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد، کسی که مرا باور کند و می‌خواهد در بهبودیم به من کمک کند.
فقط برای امروز، برنامه‌‌‌‌ای خواهم داشت و سعی خواهم کرد آنرا به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
فقط برای امروز، به کمک NA سعی خواهم کرد از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم.
فقط برای امروز, ترسی نخو
۱۰ تمرین ورزشی برای تقویت عضلات پا

بـله، می دانم. دوسـت دارید عــضلات سینه و بازوهایتان بـزرگتر شود. اما اگر خیلی روی بالاتنه تان متمرکز شوید، نـه تـنها هیکل بی تناسبی خواهید داشت، بلکه از فواید عالی که می توانید با ورزش دادن عضله های پشت زانو و ساق پا و رانــهایتان بدست آورید که باعث بزرگتر شدن عـضـله هـایتـان می شود ولی در عوض سوخت چربی و کـالـری را در بـدنـتـان بـالا بـرده و عـمـلـکرد شـما را در هر ورزشـی بهتر خواهد کرد، دور خواهید مان
آباژور طرح ونوس با پایه از جنس رزین پلی استر تهیه شده
است.آبکاری آن با دستگاه وکیوم انجام شده که قابلیت شستشو را به محصول
اضافه کرده است. این آباژور علاوه بر روشنایی.، با توجه به طراحی خلاقانه و چشم نواز خود، جلوه ی خاصی را به محیط اطراف خود می بخشد. خدمات آبکاری مجسمه فایبرگلاس
آباژور ایستاده و تاثیر آن در دکوراسیون
انتخاب سبک و نوع روشنایی مناسب، تأثیر عمیقی بر زیبایی و دکور
محل، علاوه بر تأمین روشنایی لازم دارد.در ایران مردم بیش‌تر روشن
تصمیم گرفتم برای اولین بار از تصمیمم دفاع کنم. با اینکه خیلی میترسم.. با اینکه نمیدونم با چه واکنش هایی رو به رو میشم که حتی خودم رو براشون آماده کنم..مامان میگفت نیاز نیست نگران باشی. من میخوام ذهنت رو روی هدفت متمرکز کنی و دائم نگران نباشی که الان چی میشه؟ باید چی بگم و چیکار کنم؟ میگفت خودش واسطه میشه و از بابت اون نگران نباشم.در واقع خیلی از مامان ممنونم. توی همه شرایط زندگیم پشتم بوده و همه جانبه ازم حمایت کرده. هیچوقت نذاشته احساس تنهایی ک
واقعیت زندگی، همان چیزی است که همه ی ما باید خودمان را با آن تطبیق دهیم. ژان پیاژه می گوید هوش توانایی انطباق با محیط است. اگر نتوانی با محیط سازگار شوی، شبیه ویروسی خواهی شد که لاجرم باید از بین برود.
واقعیت چیست؟
واقعیت فکر تو نیست. واقعیت احساس تو نیست، واقعیت امیال و آرزو های تو نیست. واقعیت رک، صریح و شفاف برای تو ظاهر می شود، به شرطی که بخواهی تا ببینی، کنجکاو باشی، و فقط به واقعیت به همان شکلی که هست بدون افزودن چاشنی فکر و احساس توجه کنی
شبکه‌های اجتماعی مجازی چه تأثیری روی عادات مطالعاتی ما دارد؟
در این چند خط نمی‌خواهم بحث‌های تکراری تقابل شبکه‌های اجتماعی مجازی با مطالعه را دوباره بگویم و از کم شدن عادت مطالعه در اثر انس با فضای مجازی بنویسم. همچنین کاری هم به بحث اثر اسکرول‌های متناوب در کانال‌ها و صفحه‌ها روی ساختار ذهن ندارم که چطور ذهن ما در اثر این کار به نوشته‌های کوتاه و متنوع عادت کرده و حوصله‌ی متون طولانی و متمرکز را ندارد. می‌خواهم در مورد یک عادت مرسوم

ذهن قدرتمند از ویژگی های همه افراد موفق است. بعضی از مردم آن را ثبات شخصیت وبعضی دیگر آن را ثبات کاری می نامند. هر نامی که به آن می دهید، در حقیقت ذهنیت قوی یک ویژگی است که تاثیرگزارترین افراد جهان - چه کارآفرینان، رهبران، نوازندگان و ورزشکاران - به آن معتقد هستند.
ذهن قدرتمند از واجبات موفقیت است. قدرت واقعی ذهن ترکیبی از آگاهی، تمرکز و انعطاف پذیری است. ذهنیت قوی چیزی است که به شما امکان می دهد که به جای افکار منفی روی نیت خود متمرکز شوید. ای
مقاله نویسی:ادراک شما را متمرکز می کند.به شما امکان می دهد که در یک موضوع بخصوص عمیق تر جستجو کنید.ذهن شما را با گرد آوردن دلایل بر می انگیزد.شما را در بکار بردن اصطلاحات علمی و فنی ورزیده می کند.شما را قادر می سازد تا افکارتان را به صورت روشن و منطقی بیان کنید.شما را تشویق می کند تا به طور گسترده و عمیق تفکر و مطالعه کنید.
در این مقاله قصد داریم تفاوت بین ERP  و BPM را شرح دهیم که برای درک بهتر موضوع سعی کرده ایم در قالب یک مثال ساده این تفاوت را به شما نشان دهیم.
 BPM یک عمل است در حالی کهERP یک فن آوری است که می تواند از این عمل پشتیبانی کند. با این گفته ،BPM را می توان با یا بدون فناوری به دست آورد اگرچه داشتن سیستم مدیریت فرآیند تجارت (BPMS) و یا یک ERP می تواند توانایی شما در انجام BPM  را تقویت کند.

از طرف دیگر ، ERP فقط با فناوری قابل دستیابی است (یا همان مهندسی مجدد). اصل

آباژور طرح نغمه با پایه  از جنس رزین پلی استر تهیه شده
است.آبکاری آن با دستگاه وکیوم انجام شده که قابلیت شستشو را به محصول
اضافه کرده است. این آباژور علاوه بر روشنایی.، با توجه به طراحی خلاقانه و چشم نواز خود، جلوه ی خاصی را به محیط اطراف خود می بخشد. خدمات ابکاری
آباژور ایستاده و تاثیر آن در دکوراسیون
انتخاب سبک و نوع روشنایی مناسب، تأثیر عمیقی بر زیبایی و دکور
محل، علاوه بر تأمین روشنایی لازم دارد.در ایران مردم بیش‌تر روشنایی را
متمرکز
پیچیدگی امنیتی IoT را دست کم نگیرید. برخی از ترفندها و تکنولوژی‌ها می توانند امنیت IoT را آسان تر کنند.
بیشتر کسانی که IoT را به صورت سیستم های سرور ابری متمرکز اجرا می کنند ،  اطلاعات چندانی در مورد شیوه‌های امنیتی مناسب  برای این دستگاهها ندارند. باید چند نکته را در خاطر داشته باشید.

سرور اختصاصی , سرور مجازی ایران , سرور مجازی آلمان
ادامه مطلب
«اولریخ فرانک» عضو اندیشکده «شورای
اروپایی روابط خارجی» که به صورت ویژه بر پهپادها و پرنده‌های بدون سرنشین
متمرکز است، در این مورد نوشته است: «چرا این ساقط کردن یک پهپاد
تریتون/گلوبال هاوک ایالات متحده توسط ایران از دید یک متخصص پهپادی
"رخدادی بزرگ" است؟ اولا، گلوبال هاوک بزرگترین پهپاد جهان است. داریم
درباره یک "اطلاعات‌خور" پرنده صحبت می‌کنیم، که پر است از تجهیزات با
فناوری بالا.»
ادامه مطلب
پاشو برویم این اطراف دوری بزنیم. مهم نیست چه ساعت روز است و هوا چطور است و نمیدانم باد چه قدر تند و سرد است و فلان و بیسار. برویم و بگذاریم کمی از این حالت تکراری خارج شویم. کمی خلاف همیشه باشیم. و کمی از همه چیزهای مزاحم اطراف دور شویم تا بتوانیم روی فکرهای اصلی‎مان و هدف‎های اصلی‎مان متمرکز شویم. کمی خودمان باشیم و بگذاریم طبیعت ما را در آغوش خود محکم بفشارد.
Respawn اعلام کرد که Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ 15 نوامبر 2019 برای Xbox One ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. این بازی به دنبال انتقام سیث خواهد بود ، جایی که جهان فاقد جدی است. این بازی به صورت تک نفره و داستان محور خواهد بود ، نه چند نفره مانند بازی قبلی Star Wars: Battlefront II. این بازی بر روی Cal Kestis جوان متمرکز خواهد شد که موفق به فرار از وقایع جدی شده و سعی در زنده ماندن در حین انجام تمرینات خود دارد.

ادامه مطلب
محققان دانشگاه کلمبیا، به منظور تحقیق در زمینه‌ی بیماری آلزایمر و پیری مغز، بر یک هورمون مرتبط با ورزش به نام آیریزین متمرکز شدند. آن‌ها دریافتند که سطح آیریزین مغز بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر، در مقایسه با یک مغز سالم بسیار پایین‌تر است.
محققان برای تکمیل تحقیقات، موش‌هایی را وادار به ورزش کرده و سپس پروتئین‌هایی که پیشرفت بیماری آلزایمر را زیاد می‌کند به آن‌ها تزریق کردند. آیریزینی که براثر ورزش در مغز موش‌ها به وجود آمده بود،
توجه متمرکز بر خود: توجه متمرکز بر خود از طریق بازخورد کاذب (القای توجه) با بهره گرفتن از ویبراتور مغناطیسی (برای مثال واید و همکاران، ۲۰۰۸) توجه آزمودنی به افزایش (یا کاهش) ضربان قلب، درجه حرارت و رطوبت پوست هدایت شد. 

سوگیری حافظه: سوگیری حافظه از طریق آزمون حافظه که در یک برنامه کامپیوتری طراحی شده است سنجیده شد، آن شامل فهرستی از لغات (مثبت، منفی و خنثی) می­باشد که به شرکت‏کننده ارائه و از شرکت­کننده خواسته می­شد که این فهرست را به خاطر
من از قبل عید که مامان اینا را دیده بودم دیگه این مدت نرفته بودیم پیششون البته شوهر میرفت تهران اما من نرفته بودم، بخاطر اینکه رفتن با بچه ها و حفظ مسایل بهداشتی خیلی سخت بود. اول هفته بار و بندیل را جمع کردیم و اومدیم تهران که برویم عیدمبارکی مامانم اینا:)) واقعا دلم براشون تنگ شده بود. دو روز و نصفی تهران بودیم که سه مرتبه رفتیم خونه شون:) کلی هم با بابام گپ زدم. من و بابام همیشه با هم خیلی حرف داریم برای زدن:)) خداروشکر خیلی خوب بود و واقعا از صم
تاکنون تبلیغات برون‌مرزی ما برای بازدید از جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی کشورمان، عمدتاً بر جذابیت سایت‌های گردشگری در شهرهای مهم متمرکز بوده، فارغ از اینکه امروزه گردشگری، در مکان و بازدید از یک سایت خلاصه نمی‌شود و بسیاری از جاذبه‌ها و تجربه‌ها، از کشتی با چوخه در خراسان تا جشنواره ملی فرهنگ عشایر ایران در لرستان می‌تواند موضوعی برای سفر گردشگران خارجی به ایران باشد.

از روزهایی که مارکوپولو و ابن‌بطوطه روی نقشه‌های پوستی مسیر سف
⚡️نکاتی برای مطالعه صحیح  و اثر بخش⚡️

1⃣.هنگام درس خواندن کاغذ و خودکاری کنار دست خود بگذارید و فکرهایی که به ذهنتان می‌رسد و مزاحم درس خواندن می‌شود یادداشت کنید. با این کار دیگر نگران فراموش کردن کارها و ایده‌ها نیستید و به خودتان یادآوری می‌کنید. درست است که این کارها به اندازه‌ای مهم هستند که آن‌ها را یادداشت کنید و بعداً برای‌شان کاری انجام بدهید اما آن‌قدر مهم نیستند که به خاطرشان درس خواندن را متوقف کنید.
2⃣.خوب است گاهی فکره

رنگ، مهم ترین فاکتوری است که حس شادی را در خانه شما جاری می کند بنابراین تامی توانید با رنگ بازی کنید. وقتی که دیگر از کلمات برای ارتباط برقرار کردن استفاده نمیکنیم، رنگ ها به میان می آیند، چرا که پر از معنا و مفهوم هستند. رنگ ها می توانندحواس ما را تحریک کنند افکار ما را متمرکز کنند و احساسات مان را بیان کنند و در هرموقعیتی، واکنشی متفاوت را ایجاد می کنند. تاثیر شگفت انگیز رنگ ها در شادی آیاتغییر ساده ای در سایه رنگ ها می تواند به سلامت شما ک
بیت کوین(نام لاتین:Bitcoin؛نماد:BTC)، یک پول یا ارز دیجیتالی است که به صورت الکترونیکی توزیع و استفاده می شود. شبکه این ارز دیجیتال به صورت غیر متمرکز و کاربر به کاربر است. هیچ شخص یا نهادی این شبکه را کنترل نمی کند. ارز دیجیتال بیت کوین نمی تواند خارج از برنامه ریزی انجام شده، چاپ یا خلق شود و تعداد آن محدود است. فقط 21 میلیون بیت کوین برای همیشه تولید می شود. تراکنش های شبکه بیت کوین، در یک لاگ عمومی با تکنولوژی بلاک چین(blockchain) ذخیره می شوند.
8 مرحله فرایند طراحی وب
توجه داشته باشید ویراستار: زیر نمونه ای از درس اول درس HOW DESIGN DAVE HOLSTON، مدیریت پروژه طراحی وب از ابتدای تا پایان است. در این دوره، دیو هولستون دانش آموزان را درمورد مراحل اصلی تحقیق و برنامه ریزی که به روند طراحی آنلاین و همچنین ابزار و تکنیک های مدیریت پروژه کمک می کند، می تواند برای شما به عنوان یک مدیر مناسب سازد. در نهایت، شما توانایی ارائه یک وبسایت را دارید که به لحاظ استراتژیک برای جذب، جذب و تبدیل بازدیدکنندگان م
مردم فقیر بیشتر قرض می‌کنند، کمتر پس‌انداز می‌کنند، بیش‌تر سیگار می‌کشند، کمتر ورزش می‌کنند، بیش‌تر مشروب می‌نوشند، و کمتر غذاهای سالم می‌خورند.پژوهشها نشان میدهند که ضریب هوشی افراد در شرایط فقر پایینتر از زمانیست که دچار کمبود نیستند.بنابراین برخلاف دیدگاه رایج رفتار فقیرانه یک نقص شخصیتی نیست وبیشتر معلول شرایط زندگی در فقر است.  مردم وقتی که می‌بینند با محدودیت پول، زمان یا غذا روبرو هستند، رفتارشان تغییر می‌کند.و «طرز فکرِ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها